SAYGI Saygılı ve takdir eden bir davranış tarzı günlük çalışmalarımız için temel oluşturmaktadır. “Saygı bizim için, bize nasıl davranılmasını istiyorsak başkalarına da öyle davranmak, anlamına geliyor. Saygı günlük hayatımızdan başlar, selam vermek ya da karşımızdakinin sözünü tamamlamasına izin vermek gibi.” Şeklinde açıklıyor Joachim Drees.

EKiP RUHU Hepimiz kendi bölümümüz ya da başka bölümlerden insanlar ile birlikte çalışıyoruz; özellikle bölümler arası iş birliği iyileştirmemiz gerekiyor. Çünkü müşteri ve çalışan memnuniyetine ancak hep birlikte, omuz omuza çalışarak ekip olarak ulaşabiliriz.

KARARLILIK Neye ulaşmak istediğimizi iyi biliyoruz ve buna nasıl ulaşacağımızla ilgili her adımı düşünüyoruz. Çünkü her zaman kolay olmasa da bir yol bulabileceğimizi biliyoruz. Bunun için tecrübelerimizi kullanıyoruz. Bir karar verdiğimizde, kararlı bir şekilde bu kararı uyguluyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLI Müşterilerimizin problemlerini çözüyor ve gelecekteki olası ihtiyaçlarını şimdiden belirliyoruz. Müşterilerimiz (iç ve dış) memnun ve kazançlı olursa, bizde başarılı oluruz. Burada müşterilerimizin tüm isteklerine cevap vermek ve onları dinlemek çok önemli.

DÜRÜSTLÜK/GÜVEN Hepimiz davranışlarımızdan sorumluyuz. Bu, verdiğimiz sözleri tuttuğumuz ve anlaşmalara sadık kaldığımız anlamına geliyor.” Burada önemli olan tüm yöneticilerin iyi bir rol model olmaları.” Şeklinde vurguluyor Joachim Dress.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu