MAN Truck & Bus SE

MAN Truck & Bus, Avrupa'nın önde gelen ticari araç üreticileri ve nakliye çözümü sağlayıcılarından biridir. 1758'den beri: Ulaşım ve enerji alanındaki faaliyetlere odaklanan MAN Truck & Bus, kamyonlar, otobüsler, vanlar, dizel motorlar, turbo makine ve özel dişli üniteleri tedarik ediyor ve tüm bu alanlarda lider pazar pozisyonlarında bulunuyor. MAN, 2012 yılından bu yana Volkswagen Grubu'nun bir parçası.   MAN Truck & Bus, Volkswagen AG çatısı altında ticari araç markalarının yer almış olduğu TRATON SE şirketinin bir üyesidir. Dünya çapında 36.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Volkswagen AG Grup Markaları

Ana şirketimiz olan Volkswagen AG, yedi Avrupa ülkesinden on iki markadan oluşmaktadır: Volkswagen Binek Otomobilleri, Audi, SEAT, ŠKODA, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, Ducati, Volkswagen Ticari Araçlar ise, Scania ve MAN markalarıdır. Ayrıca Volkswagen Grubu, bayi ve müşteri finansmanı, leasing, bankacılık ve sigorta faaliyetleri ile filo yönetimi dahil olmak üzere çok çeşitli finansal hizmetler sunmaktadır.

TRATON SE Grup Markaları

MAN (Maschinenfabrik Augsburg-Nürnberg'in baş harflerinden ismini almıştır), bir Alman endüstri kuruluşudur. Daha çok kamyon ve otobüs üretimi ile tanınır. MAN'ın çalışma alanları; dizel motorlar, turbo makinalar, sanayi hizmetleri, uzun mesafeli minibüsler, inşaat araçları ve şehir içi otobüsler ile şehirlerarası ve seyahat otobüsleri için hafif ve ağır hizmet kamyonları üretmektedir. Ürün portföyü kapsamlı satış ve servislerle desteklenmektedir.

Scania, Avrupa, Güney Amerika ve Asya'da üretimle,sürdürülebilir taşımacılık çözümlerinin önde gelen küresel sağlayıcılarından biridir. Şirket, şehir içi otobüsler, şehirlerarası ve seyahat otobüsleri, uzun mesafe ve dağıtım taşımacılığı için ağır vasıta araçları ve inşaat araçları sunmaktadır.Scania aynı zamanda ticari araç endüstrisindeki ağ bağlantılı hizmetlerde liderdir. Buna ek olarak şirket, ürün yelpazesine uygun çeşitli ek satış ve hizmetler sunmaktadır.

Volkswagen Caminhões e Ônibus, Latin Amerika ve Afrika gibi pazarlar için özelleştirilmiş hafif ve ağır hizmet kamyonları ve otobüs şasileri sağlayıcısıdır. Ticari araç markası Brezilya ve komşu ülkelerde kapsamlı bir satış ve servis ağına sahiptir. Volkswagen Caminhões e Ônibus, büyüme pazarları için satış sonrası hizmetler ve özel dijital çözümler de sunmaktadır. 

RIO, ulaştırma endüstrisinde dijital hizmetler için küresel bir markadır. Amacı, veri odaklı istihbarat yoluyla yük taşımacılığında verimliliği ve karlılığı artırmaktır. Bu hedefe ulaşmak için,RIO yük taşımacılığı için ilk açık,satıcıdan  bağımsız ve bulut tabanlı platformu sunar. Platform, tüm tedarik zinciri için dijital çözümleri bir araya getirir ve  gerçek zamanlı olarak eylem için değerli öneriler sunar.

 

 

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu