STAJ PROGRAMLARI

Uzun Dönem Staj Programı Uzun dönem staj programı kapsamında üniversitelerin belirlediği dönemlerde uzun dönem zorunlu staj programı olan üniversite öğrencilerine her yıl firmamızda staj imkanı sağlamaktayız. Yaklaşık 4-5 ay süren staj programı süresince haftanın 5 günü devam eden stajyerlerimiz iş hayatına ve firmamıza yönelik önemli deneyimler elde etmektedirler. Uzun dönem stajyer olarak görev aldıkları departmanlarda çeşitli projelerde görev alan stajyerlerimiz, mezun olduklarında MAN Trainee yeni mezun programımız için öncelikli değerlendirilmektedirler.

Meslek Lisesi Stajı Meslek Lisesi öğrencileri her yıl Eylül- Haziran ayları arasında, firmamızda teorik eğitimlerini uygulama şansı bulabilecekleri staj programına dahil olmaktadırlar. Meslek Lisesi öğrencilerimizin staj süresi hafta içi üç gün (Pazartesi-Salı-Çarşamba veya Çarşamba-Perşembe-Cuma günlerinde) ve tam zamanlı olarak gerçekleşmektedir. Başvurular her yıl Ocak-Şubat aylarında alınmaktadır.

Yaz dönemi stajı MAN Türkiye A.Ş. olarak her yıl yaz dönemi boyunca teorik bilgisini iş hayatında pratiğe dönüştürmek isteyen genç yeteneklere staj imkanı sunmaktayız. Sen de verimli bir staj dönemi süresince hem kariyerine güçlü bir adım atma hem de firmamızı ve kültürümüzü tanıma şansına sahip olmak istiyorsan hemen başvur!

MAN Türkiye’de yaz stajı, 20 ile 30 iş günü arasında değişmektedir.

Staj başvuruları her yıl 1-31 Mart tarihleri arasında değerlendirilmektedir. Staj başvurularınızı, Hemen Başvur butonundan yapabilirsiniz.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu