Neden MAN Türkiye A.Ş.

MAN Türkiye’de çalışan olmak, dünyanın en büyük otomotiv organizasyonuna dahil olmak demektir. 120’den fazla ülkede uluslararası düzeyde faaliyet gösteren bir işletme olarak MAN Truck&Bus’ın başarısının özünün insan kaynaklarına dayandığını biliyoruz.

Dünyanın en çok tercih edilen endüstri şirketi olma yolumuzda toplumun bize yönelttiği beklentileri bilinçli bir şekilde ele alıyor ve somut yanıtlar sunuyoruz. Uluslararası rekabet ortamında sürdürülebilir bir iş başarısı için odağımız her zaman insan olmuştur.  Bu yolda bize katkı sağlayacak tüm yetenekleri kucaklıyoruz.

Bünyemizdeki yeteneklere hem kişisel gelişim hem de mesleki eğitimlerle kariyer gelişimine katkı sağlıyoruz. Bunlara ek olarak ilgi ve yeteneklerinize göre farklı kariyer imkanları sunuyoruz.

Global Ar-Ge çalışmalarındaki önemli noktalardan biri olan Ar-Ge merkezimiz, aynı zamanda global bazda mühendisliğini yaptığı projeler ile Türkiye otomotiv sektörünün en büyük Teknoloji ve Ar-Ge merkezlerinden birisine dahil olabilirsiniz.

Volkswagen AG  çatısı altında global yönetim anlayışına sahip bir kuruma dahil olarak küresel ölçekte kariyer fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Yalın organizasyonun karar alma süreçlerine aktif olarak katılıp özgürce fikirlerinizi ifade edip karar mekanizması içerisinde aktif rol oynayabilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Her gün sınırların ötesine gitmek ve teknolojik olarak lider olan ürünlerimizi daha da üst seviyeye getirmek istiyoruz. Bu başarıya siz de dahil olmak isterseniz, MAN Türkiye ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

MAN Türkiye’de  Almanca Öğreniyorum. MAN Türkiye’de çalışanlarımıza yönelik Almanca dil desteği verilmektedir. Çalışanlarımızın Almanca yabancı dil seviyeleri ölçülür ve uygun kurlara yerleştirilir. Düzenli olarak kurs içerisindeki gelişimleri raporlanır.

MAN Türkiye'de Esnek ve  Home Office Çalışabiliyorum. MAN Türkiye’de mesai saatleri içerisinde esnek çalışma yapabiliyorum. MAN Türkiye çalışanlarına evden çalışma ve esnek çalışma imkanı vermektedir. Yıl içerisinde Home Office çalışmalarda bulunarak çalışmalarınızı ofis dışında yürütmenize imkan sağlıyoruz. Buna yönelik bütün teknik destek ve ekipmanlar siz işe başladığınız günden itibaren organize edilmektedir.

MAN Türkiye’de Hem çalışıyorum Hemde Yüksek Lisans ve  Doktora mı yapabiliyorum. MAN Türkiye olarak yüksek lisans ve doktara eğitimleriniz için haftalık hediye saat uygulamasına ev sahipliği yapmaktayız. Çalışanlarımızın gelişimlerini takip eder ve bunu her zaman destekleriz. 

MAN Türkiye Esnek Yan Haklarım  Var. MAN Türkiye çalışanlarına sağlamış olduğu yan hakları onların tercihlerine bırakarak esnek olarak yan haklarından faydalanmalarına imkan tanır. Çalışanlar yan haklarını diledikleri gibi kullanabilirler.

MAN Türkiye’de Uluslararası Kariyer Fırsatlarını Değerlendirebiliyorum. MAN Türkiye çalışanlarına belirli dönemlerde dünyanın dört bir yanında kariyer fırsatları sunmaktadır. Farklı dönemler içerisinde çalışanlarımız yurtdışı görevlendirilmelerinde bulunabiliyor. Ulusalar arası kariyer fırsatlarını MAN Truck & Bus çatısı altında gerçekleştirebiliyorlar.

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu