Web Sayfası Telif Hakkı

“MAN Türkiye A.Ş.  kariyer sayfasında yer alan her türlü logo, amblem, grafik, şablon, şekil, görsel, fotoğraf, metin, isim, doküman, teknik çizim, animasyon, video kayıtları, yazılımlar, sitenin içerik derlemeleri, tasarım unsuru ve diğer unsurlar (“Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakkı konusu her türlü unsur”)’un fikri ve sınai mülkiyet hakkı dahil her türlü mülkiyet hakkı MAN Türkiye A.Ş. ve/veya MAN Truck&Bus SE’ye ait olup, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakkı konusu unsurlar aksi belirtilmediği sürece, yazılı izin alınmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değişiklik yapılamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya basılı olarak her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz. Yazılı izin alındıktan sonra yayınlanması durumunda ise bu unsurların kaynağı olarak MAN Türkiye A.Ş. ve/veya MAN Truck&Bus SE belirtilmesi zorunludur.

MAN Türkiye A.Ş, bu internet sitesinde ve iş/staj ilanları kapsamında yer verilen ve resmi makamlarca yayını zorunlu tutulan bilgiler dışındaki hiçbir bilginin doğruluğunu veya güncelliğini taahhüt etmiş veya garanti altına almış değildir.

MAN Türkiye A.Ş.  kariyer sayfasında yer alan bilgiler, siteyi ziyaret edenleri genel olarak bilgilendirme amacını taşımaktadır. İş/staj ilan başvuru sayfasında ve bu sayfadan yönlendirilen internet sitelerinde yer alan bilgilerle ilgili ihtiyaç duyulabilecek ayrıntılar, MAN Türkiye A.Ş.’nin ilgili birimlerinden sağlanabilir.”

İletişim formu

Demo Talep formu

Konu